Bērns svešvalodu iemācīsies nometnē ārzemēs

Ja vēlaties šajā vasarā papildināt sava bērna zināšanas un piedāvāt viņam iespēju mācīties kādu svešvalodu, tad labs risinājums būs Ergo Education valodu nometnes bērniem. Tajās varēs vairāku nedēļu garumā profesionālu pedagogu vadībā un dabiskajā valodas vidē apgūt svešvalodu.

Valodu nometnes notiek dažādās valstīs un atbilst visaugstākajiem standartiem, kas nepieciešami bērnu nometnēm. Ergo Education izveidojis plašu sadarbības tīklu ar uzticamām un profesionālām nometnēm, kas bērniem dažādā vecumā spēs piedāvāt mūsdienīgas svešvalodu zināšanas.

Apmācība notiek pēc modernām metodēm, iegūtās zināšanas tiek stiprināts arī valodas dabiskajā vidē. Dzimtās valodas atbalsts svešvalodas apguvē ir minimāls, jo pētījumi un prakse rāda, ka tādā veidā bērni un jaunieši daudz ātrāk gūst panākumus, nebaidās pielietot valodu un izveidot to par reālu saziņas rīku, ne tikai teorētiskām zināšanām viņu galvā.

Ergo Education valodu nometnes bērniem

bērnu-nometnesIzglītības aģentūra Ergo Education piedāvā nometnes bērniem no 6 līdz 17 gadu vecumam. Tas nozīmē, ka bērni var gan veidot kārtīgus svešvalodas pamatus, gan arī papildināt jau esošās zināšanas. Arī nometņu ilgumi ir dažādi. Katra ģimene var izvēlēties sev ērtāko variantu – gan norises vietas, gan ilguma ziņā.

Lai jūs nebaida fakts, ka tā ir valodu nometne. Bērnam nebūs jāpavada laiks no agra rīta līdz vēlama vakaram  garlaicīgās nodarbībās. Apmācība ir aizraujoša, integrēta ikdienas nodarbēs. Papildus valodu nodarbībām notiek arī ekskursijas un dažādas citas aktivitātes.

Bērni un jaunieši var nodarboties ar sportu, mākslu, dejošanu un daudz ko citu, kas viņus saista. Nometne vienmēr ir laba iespēja uzzināt un ieraudzīt kaut ko jaunu, iegūt jaunus draugus.

bērnu nometnes ārzemēsTiem bērniem, kuri jau ir pamatskolas vai vidusskolas vecumā, valodu nometne ļoti noderēs, lai stiprinātus savas zināšanas pirms eksāmeniem, gatavotos startam izvēlētajā ģimnāzijā vai augstskolā.

Bez svešvalodu zināšanām, it īpaši angļu valodas, šobrīd ir ļoti grūti būt konkurētspējīgam darba tirgū. Tāpēc vecāki izdarīs lielu pakalpojumu bērnam, ja jau laikus ieguldīs laiku, līdzekļus un enerģiju, lai bērnam nodrošinātu labas angļu valodas zināšanas.

Ergo Education darbinieki palīdzēs jums izvēlēties bērnam piemērotāko nometni, nokārtos visu nepieciešamo dokumentāciju un arī parūpēsies par drošu ceļojumu uz nometnes vietu.

Vecāku rūpes būs tikai ceļasomu sagatavošana un nometnes apmaksa. Par pārējām praktiskajām lietām parūpēsies Ergo Education aģentūras pieredzējušie darbinieki, kuri šos pakalpojumus nodrošina jau divus gadu desmitus.