Aizmirsti par lielveikaliem, jo interneta veikali pieejami jebkurā vietā un laikā

Vasarā labprāt bēgam no pilsētas burzmas un veikaliem. Vasara ir domāta laiskai atpūtai pie dabas un tālāk no ļaužu pūļiem. Vismaz tā ir mana ideālā vasaras realitāte, ko katru gadu arī cenšos īstenot.

ledusskapis Un, ja ir vajadzība iegādāties kaut ko vairāk par pārtiku un sadzīves precēm, kas pieejamas arī lauku veikalos, tad izmantoju interneta veikalus. Tajos iegādājos apģērbu, apavus un vajadzības gadījumā arī elektropreces.

Labs sadzīves tehnikas interneta veikals ir brivi.lv. Tajā šovasar pasūtīju nelielu ledusskapi, jo ar esošo bija par maz plašajai radu un draugu kompānijai, kas mūsu lauku īpašumā pavada daļu vasaras.

Nolēmu, ka verandā var novietot otru mazāku ledusskapi, kurā glabāt piena produktus. Izmērīju verandā nišu, kurā ledusskapis ietilptu. Un tad varēju veikt meklējumus interneta veikalā www.brivi.lv.  

Brivi.lv interneta veikals piedāvā atsevišķu kategoriju – sadzīves tehnika. Tajā plašā izvēlē var atrast visas iespējamās sadzīves elektropreces. Tajā skaitā arī ledusskapjus.

Kopumā piedāvājumā ir vairāk nekā 200 dažādi ledusskapju modeļi. Es varēju izpētīt pēc sirds patikas. Lai gan mani tomēr ierobežoja konkrētās ledusskapja vietas izmēri, tāpēc uz pavisam lielajiem modeļiem neskatījos.

Vairāk interesēja kompakti un kvalitatīvi leduskapji, kas uzticami kalpotu daudzus gadus, lai nav pēc dažiem gadiem atkal jāmeklē jauns. Un pavisam ātri jau arī atradu vēlamo modeli.

Tas bija no uzticama ražotāja, kas pazīstams tieši kā sadzīves tehnikas ražošanas līderis. Turpat interneta veikalā izvēlēto modeli arī pievienoju pirkuma grozam un aizpildīju pirkuma pietikumu līdz galam. Man tika atsūtīts rēķins, ko apmaksāju no sava bankas konta.

Tagad tikai atlika sagaidīt ledusskapja piegādi savā lauku mājā. Un ticiet vai nē, bet jau pēc divām dienām manas lauku mājas pagalmā ieripoja kurjera auto, no kura divi spēcīgi vīri izcēla manu iegādāto ledusskapi.

Tālāk to pārņēma divi mūsu ciemiņi, kuri to nogādāja verandā, lai iekārtotu tam paredzētajā vietā un pievienotu elektrības tīklam. Tieši tik vienkārši bija tikt tālos laukos pie jauna ledusskapja.

Nevienam no mums nevajadzēja pārtraukt atpūtu, lai dotos uz pilsētu, staigātu pa elektropreču veikaliem un domātu, kā labāk transportēt ledusskapi mājās. Interneta veikali ir lielisks veids, kā efektīvāk plānot savu laiku un ikdienu, jo savas vajadzības varat nodrošināt jebkurā vietā, nedodoties ārpus mājām.