Atbrīvojies no nevēlamām kredītsaistībām

Kredītus izmantojam dažādās dzīves situācijās, kad nepietiek naudas savu plānu īstenošanai vai neplānotu tēriņu segšanai. Kredītus iesaka izvēlēties pārdomāti un rūpīgi izsvērt, vai varēsiet tos atdot, tomēr realitātē ik dienu kāds cilvēks paraksta līgumu par kredītsaistībām, kas ir nepārdomātas un pat nepamatotas.

finansesKredītsaistību neapdomīga uzņemšanās ir viens no negatīviem blakusproduktiem, ko rada aktīvais kreditēšanas uzņēmumu mārketings. Tas rada ilūziju, ka kredīts ir pavisam viegls risinājums, un par atdošanu varēs sākt domāt tikai vēlāk.

Un šādas neapdomīgas kredītsaistības kļūst par biežu iemeslu, kāpēc cilvēki nonāk parādnieku sarakstos, tiek īstenota piespiedu parādu piedziņa un mantas atsavināšana, tiesas procesi un citas nepatīkamas lietas, par ko neviens nemaz neiedomājas tad, kad paraksta kredītlīgumu vai apstiprina kredītu savā profilā internetā. Tas taču ir tik ērti!

Bet pēc kāda laika nāk apjausma, ka šie kredītmaksāju, kavējumu procenti un pagarinājumi apēd visus ienākumus, bet tā līdz galam no kredītiem arī neizdodas tikt vaļā. Jūs godīgi strādājat, pelnāt un varētu dzīvot gana labi, ja vien kredīti nebūtu kā melnais caurums, kurā pazūd nauda. Par saviem lēmumiem ir jāmaksā. No naudas atdošanas neviens nevar atbrīvot.

Bet var piedāvāt citus un daudz izdevīgākaus kredīta atmaksas nosacījumus. To var nodrošināt kredītu apvienošana. Visus esošos neizdevīgos kredītus ar lielajām procentu likmēm un ikmēneša maksājumiem var apvienot vienā jaunā kredītā, kam būs mazāks ikmēneša maksājumus un katram klientam pielāgoti atmaksas nosacījumi.

Kredītu apvienošanu var veikt jebkāda veida kredītiem. Tikai jāizvēlas izdevīgākais kredītu apvienotājs. Viena no izvēlēm var būt nebanku aizdevējs “Latvijas Hipotēka”, kas nodrošina individuālu pieeju katram klientam un elastīgus kredītu apvienošanas nosacījumus. Procentu likmes pat no 2,5% gadā. Tik izdevīgus piedāvājumus neizdosies atrast bieži.

“Latvijas Hipotēka” apmaksā klienta esošos kredītus, lai līgumsaistības ar esošajie kreditētājiem tiktu izbeigtas. Un tiek apstiprināts viens jauns aizdevums par kopējo summu. Aizdevumam piemēro izdevīgu procentu likmi, saprātīgus ikmēneša maksājumus un atmaksas laiku līdz pat 10 gadiem.

Kredītu apvienošana tiek veikta pret nekustamā īpašuma ķīlu. Tas ir izdevīgs veids, kā ar saprātīgiem nosacījumiem atbrīvoties no tiešām neizdevīgām kredītsaistībām un atmaksāt parādu, nekaitējot savai finasiālajai stabilitātei. Mājaslapā www.latvijashipoteka.lv var uzzināt plašāku informāciju par kredītu apvienošanu pie “Latvijas Hipotēkas”. Turpat arī var aizpildīt pieteikumu kredītu apvienošanai.