Kad nekavējoties nepieciešams zobārsts

sap zobiJau vairākus gadus es ar savu vīru un diviem bērniem dzīvoju ārzemēs, jo tur ir labākas darba iespējas. Tomēr Latvija joprojām ir mana dzimtene un mīļākā vieta uz pasaules, jo tur dzīvo mani draugi, vecāki, vecvecāki, tur ir ģimenes māja, kurā esmu uzaugusi. Tāpēc vasarā un arī citās brīvdienās cenšos lidot uz Latviju, lai visus satiktu, pabūtu Rīgā. Sanāk, ka pat pavadu šeit trīs nedēļas no vietas. Tad jau sanāk aizmirst, ka visa dzīve tomēr ir ārpus Latvijas.

Bet ir sagadījies tā, ka tieši tajā laikā, ka esmu Latvijā, man atgadās visādas ķibeles, kas jāsteidz ātri risināt, jo savādāk nevaru lidot atpakaļ uz Angliju. Pirms diviem gadiem vasarā, kad ciemojos Latvijā, salauzu roku, kad izmēģināju atpūtas parka atrakcijas. Bet pēdējās brīvdienās Latvijā, kas bija decembrī, man steidzami vajadzēja meklēt zobārsta palīdzību, jo neveiksmīgi uzkodu kaut ko cietu. Nolūza viena mala zoba. Sāpes bija traki lielas.

Labi, ka bija darbadienas vidus, kad strādā katra zobārstniecība Rīgā. Māsa, pie kuras tajā brīdī biju, uzreiz ieteica doties uz to zobārstniecību, kur viņa regulāri pārbaudot zobus un veicot higiēnu. Tā esot zināma un iecienīta zobārstniecība Rīgā, kas tiešām pacientiem var garantēt augstu pakalpojumu kvalitāti un saprotamas izmaksas. Ieskatījos http://www.apinesklinika.lv/ mājaslapā. Secināju, ka redzētais atstāj labu iespaidu. Redzēju arī labas atsauksmes, tāpēc lieki nekavējos un devos uz Apines klīniku, lai glābj manu zobu.

Vajadzēja divas vizītes, lai tiktu galā ar zoba bojājumu un padarītu to atkal gandrīz tādu pašu, kāds tas bija. Un teikšu, ka arī lēti tas nebija, tomēr nebija jau izvēles. Vispār jau labi, ka kaut kas tāds notika Latvijā, jo zinu, ka Anglijā laba zobārsta pakalpojumi ir dārgi. It īpaši šādā situācijā, kad zobs ir nevis jāplombē, bet jāglabj no traumas. Apines klīnika tagad noteiki ir mana mīļākā zobārstniecība Rīgā, jo esmu ļoti apmierināta ar pakalpojumu, ko saņēmu, ņemot vērā, ka vajadzēja ātri un kvalitatīvi. Man jau pēc dažām dienām bija jālido projām, tāpēc nevarēju palikt ar šo lietu pusratā.

Palīdzība zobiem akūtos gadījumos vispār ir sarežģīts jautājums, jo nevar jau ieplānot, kad zobs sāks sāpēt. Ja tas notiek naktī vai brīvdienā, tad augsti kvalificētu palīdzību atrast nav viegli. Tāpēc ir patīkami, ka Apines klīnika ir tā zobārstniecība Rīgā, kas strādā arī sestdienā. Domāju, ka tādā veidā viņi piesaista daudzus klientus, jo skaidrs, ka ne visi var atļauties vairākas stundas darba dienā veltīt zobārsta apmeklējumam. Bet vēl labāk ir kopt zobus un uzmanīties, ko ēd, lai zobārsts jāapmeklē pēc iespējas mazāk.