Kā zobus padarīt baltākus?

zobiNepatika pret saviem dzeltenīgpelēkajiem zobiem ir problēma ļoti daudziem cilvēkiem. Problēma īpaši aktuāla tad, ja regulāri tiek lietota kafja, smēķēts. Tas papildus liek zobiem zaudēt baltumu. Katram taču gribētos vērties spogulī un redzēt skaistu un baltu smaidu, kas seju rotā, nevis ir jāslēpj citu skatieniem. Un tad talkā nāk dažādas metodes, kas palīdz padarīt zobus baltākus, atgūt to skaisto toni. Uzzināsiet dažas metodes no tautas un arī profesionālā klāstā, kā padarīt zobus baltākus.

Soda, ābolu etiķis. Tautas gudrību vācelītē ir vairāki padomi, kā ar mājās atrodamiem līdzekļiem padarīt zobus baltākus, bet soda un ābolu etiķis ir vienas no populārākajām, arī biežāk izmantotajām. Katra no vielām ir jālieto atsevišķi. To nevar arī darīt pārāk bieži, jo tas bojā zobu emalju, padarot to trauslāku. Kā veikt baltināšanas procesu? Pavisam vienkārši. Soda ir ar zobu birsti jāiemasē jau iztīrītos zobos. To pašu var darīt ar ābolu etiķi. Vēl pie šādiem mājās izmantojamiem līdzekļiem min kurkumu, kas arī labi balinot zobu virsmu. Lietošana tikpat vienkārša. Svarīgi, ka šie līdzekļi neprasa gandrīz nekādus izdevumus, tāpēc ir pieejami katram.

Baltinoša zobupasta. Ja problēma ar zobu krāsu nav nopietna, bet vēlas to neielaist, tad labu efektu var sniegt zobupastas, kas ir ar baltinošu efektu. Lietojot tās kādu laiku, zobi izskatīsies baltāki, košāki un veselīgāki, jo būs likvidēts ikdienā uzkrātais slānis, kas licis zaudēt zobiem labo izskatu. Baltinošas zobupastas pieejamas dažādiem ražotājiem, ir nopērkamas gan aptiekās, gan sadzīves un mājsaimniecības preču veikalā. Šādu ceļu labprāt izvēlas tie, kuri grib ērtus un nesarežģītus risinājumus. Zobu pasta reizē gan iztīra zobus, gan padara tos baltākus. Ne katrs var gribēt noņemties ar sodu, ābolu etiķi vai kurkumu. Tās var būt metodes mājas SPA ietvaros.

Zobu balināšanas līdzekļi. Ja vēlas nopietnāku efektu, tad ir iespēja izvēlēties arī dažādus aptiekā un citās tirdzniecības vietās pieejamos zobu balināšanas līdzekļus, kas jālieto atsevišķi no zobu pastas. Te variācijas ir dažādas. Pieejami skalojami un smērējami līdzekļi, arī zobu balināšanas plāksnītes. Parādās arvien jauni produkti, jo šajā jomā ir stabils pieprasījums. Ar šiem vajadzētu rīkoties uzmanīgi, pameklēt atsauksmes, pasekot, kāda ir reakcija, jo preperāti var būt arī diezgan spēcīgi.

Zobu balināšana pie profesionāļiem. Protams, ka vienmēr var izvēlēties, ka zobu balināšana tiek veikta zobārstniecībā, kur strādā savas jomas profesionāļi. Viņu rīcībā ir atbilstošas un efektīvas metodes, kā veikt zobu balināšanu. Jārēķinās gan, ka šāda procedūra maksās dārgāk par citām iepriekšminētajām metodēm, tomēr būs arī daudz efektīvāka un ar ilgnoturīgāku rezultātu. Zobu balināšana zobārstniecības klīnikās ir izvēle, ko klienti parasti nenožēlo, jo rezultāts neizpaliek, kā tas var gadīties ar tautas līdzekļiem, kuru iedarbība var nebūt uzreiz pamanāma un gana efektīva. Gaidas var nesakrist ar reālo rezultātu.

Viena no jaunākajāma metodēm, kā tiek veikt zobu balināšana klīnikās, ir ar lāzeru. Tā ir saudzīga metode, kas tajā pašā laika ir arī ļoti iedarbīga. Procedūras laikā zobiem uzklāj speciālu gēlu. Pēc tam notiek zobu gaismošana ar lāzeru. Pēc seansa zobiem jau ir iegūts jauns tonis.

Un tas taču ir tieši tas, ko pacients vēlas iegūt no zobu balināšanas procedūras. Reti kuram ir pacietība ilgstoši izmantot kādus līdzekļus vai metodes, gaidīt rezultātu nedēļām un pat mēnešiem. Tagad esam pieraduši, ka to, ko gribam, varam iegūt ātri un vienkārši. Tāda iespēja ir arī zobu balināšanas jomā. Tikai ātrums un efektivitāte vienmēr vairāk maksā. Cenas pie dažādiem pakalpojuma sniedzējiem atšķiras, tomēr, izvēloties klīniku, par galveno kritēriju vajadzētu izvēlēties kvalitāti un atsauksmes, nevis cenu.