Mosties līdz ar pavasari – laiks sākt kustēties!

Laukā spīd saule, gaiss ir gana iesilis, tas nozīmē, ka ir īstais laiks sākt kustēties, jo vasaras sezona ir tepat – aiz stūra! Mēs visi taču gribam būt formā, lai dotos uz pludmali un izrādītu ne tikai savus jaunos peldkostīmus, bet arī daiļos augumus.

Protams, tie, kas ļoti gaida pludmales sezonu, visu ziemu jau svīduši sporta zālēs. Bet ir taču arī tādi cilvēki (to skaitā es), kas ir diezgan slinki, nemīl piesmakušas un šauras telpas, bet dod priekšroku aktīvajai atpūtai!

Kad ir no kā izvēlēties

Aktīvā atpūta sevī ietver tik dažādas un interesantas nodarbes. Un tās ir apvienojamas kā tikšanās ar draugiem vai ģimenes atpūtu. Atliek tikai izvēlēties, ko jūs labprātāk darītu. Kaut vai katru dienu ko citu!

Pilsētnieki ir īpaši iecienījuši aktīvās atpūtas iespējas, jo visbiežāk visi ceļi ved laukā no pilsētas. Piemēram, izvēlieties izjādi ar zirgiem pa mežu vai gar jūru. Tas būs gan sports, gan atpūta, gan svaigs gaiss un relaksācija vienā nodarbē!

Ja patīk motorizētie transporta līdzekļi – kāpēc nenoīrēt kvadraciklu vai krosa motociklu? Skaļš, toties samērā ekstrēms un aizraujošs brauciens pa trasi varētu patikt pat tiem, kas ar motocikliem ir uz “jūs”.

Netērē ne centa

naudaArī pastaiga ar suni pa vietējo parku vai mežu dažkārt var palīdzēt sevi uzturēt formā un gūt labu noskaņojumu. Un, kas vēl labāk, netērējot ne centa par to! Ja ir gana laba motivācija un vēlme, var doties skrējienos. Bet ne visi cilvēki mīl skriet. Ja neesat skriešanas cienītājs – pastaigas būs tieši laikā!

Pats galvenais jau ir ar kaut ko sākt! Slēdziet laukā datoru un aujiet kājas – laiks doties svaigā gaisā! Laiks elpot, redzēt, dzirdēt – ko vairāk par savu istabu un darbiem, kas jāpadara. Jebkurš darbs veiksies labāk, ja būsiet labi izelpojušies un izstaigājušies! Ņemiet sev līdzi suņus, bērnus, draugus – visus! Ir laiks doties dabā – tagad!