Kāpēc doties uz veikalu, ja viss ir internetā?

Ja tā godīgi jāizvērtē manu kā pircējas pēdējo gadu pieredzi, tad varu teikt, ka uz veikalu esmu devusies lielākoties tikai pēc pārtikas un kādām saimniecības precēm. Visu pārējo ātri un ērti iegādājos interneta veikalos. Tā jau ir kļuvusi par manu ikdienu.

Jāatzīstas gan, ka pirmajos gados, kad atklāju to, cik patīkami ir iepirkties internetā, es nedaudz pārspīlēju, pat saslimu ar interneta iepirkšanās drudzi. Bija tik vienkārši ieklikšķināt pirkumu grozā preces un pēc tam ar karti apmaksāt. Tikai vēlāk apjautu, ka summas, ko tērēju, ir daudz lielākas par tām, ko biju plānojusi. Un tā es kādu laiku paplosījos pa interneta veikaliem, bet tad atradu spēku un motivāciju disciplinēt šo nodarbi.

Ko es pērku internetā?

 

  • Apģērbu un apavus

 

Pērku ne tikai sev, bet visai ģimenei, jo tāda veidā var par daudz izdevīgākām cenām atrast ļoti labas kvalitātes apavus. Tad tos vajag mazāk, jo tie kalpo ilgāk, izskatās labāk. Piemēram, man ir lieliski rudens zābaki, ko velku jau trīs gadus, bet tie izskatas kā jauni. Jā, tie maksāja pāri simtam eiro, bet, ja es katru gadu būtu pirkusi jaunus un lētākus, tad jau tāpat būtu samaksājusi vairāk. Man ir savi iecienītie veikali apģērbam un apaviem, kur esmu iepazinusi izmērus, zinu, kas kam atbilst, tāpēc droši varu iepirkties bez mērīšanas. Tā kā esmu iesākusi apavu un paģērbu klāstu papildināt divas reizes gadā, tad disciplinēju sevi, atlieku jau naudu. Un tad vienā reizē visiem pasūtu to, kas ir nepieciešams. Tā izvairos no spontāniem pirkumiem, kam viegli ļauties izpārdošanu laikā. Bet uz lielveikalu nedodos, tāpēc kārdinājums nav acu priekšā.

 

  • Elektrotehniku, ierīces, mēbeles

 

elektriskās ierīcesMan nav problēmu pirkt internetā arī kaut ko lielāku un dārgāku. Tikai rūpīgi jāizvēlas pārdevējs. Esmu pasūtījusi bērnam klēpjdatoru, pirkusi blenderi, arī bērnu istabas mēbeļu komplektu un daudzas citas lietas. Vīrs pat ir pasūtījis auto detaļas. Tā kā piedāvājums interneta veikalos ir ļoti plašs, tad var atrast tieši to, kas nepieciešams.
Mans padoms ir tāds, ka vajag atrast vairākus pārbaudītus un uzticamus veikalus, pie kuriem tad arī turēties, jo tāpat jau šajā jomā netrūkst arī krāpnieku. Ja pats esi uzmanīgs, tad nekādām ķibelēm nevajadzētu notikt.