Dāmas, neļaujiet rutīnai ienākt jūsu mājās un attiecībās

Ir tikai normāli, ka attiecībās iezogas rutīna. Kādam tāda parādās pēc desmit gadu kopdzīves, citam jau pēc pirmajiem gadiem. Tas nebūt nenozīmē, ka attiecības ir lemtas bojāejai. Mīļās sievietes, šī ir uzruna tieši jums.

Beidziet gaidīt no saviem draugiem, vīriem, kad viņi sāks rīkoties, lai padzītu no jūsu attiecībām rutīnu un garlaicību. Attiecības ir divu cilvēku “spēle” – sadarbojieties!

Vai jums šķiet, ka tas ir tikai vīrieša pienākums pārsteigt savu sirdsdāmu? Ticiet vai ne, arī vīrieši vēlas saņemt uzmanības apliecinājumus. Tāpat vien, bez iemesla, bez svētkiem, jubilejām. Esiet radošas un izdomājiet, kā sagādāt pārsteigumu savam vīrietim.

rutina Ieplānojiet kopīgu nedēļas nogali divatā. Kamēr darbā pusdienas pārtraukums, pameklē kādu viesnīcu vai namiņu pie ezera vai jūras, kur varēsiet pabūt divi vien. Pabrīdini viņu, lai neko neieplāno nedēļas nogalei, bet savus plānus neatklāj. Ticiet man, viņam patiks. Atliek tikai izvēlēties atbilstošu tematiku.

Mīļās sievietes, pārtrauciet “zāģēt” savus, pārtrauciet viņiem visu laiku pārmest kādas neizdarības vai ko citu, kas, iespējams, jūs kaitina. Vīrietis ilgi neizturēs šādu spiedienu. Kad attiecības sāks izjukt, atcerieties – jūs radījāt ilgstošu spiedienu uz savu vīrieti, nevis viņš uz jums.

Atļaujiet kādreiz savam draugam, vīram pavadīt laiku ar viņa draugiem. Viņš noteikti to vēlas, iespējams, vienkārši nav pateicis skaļi. Nesēdiet klusu, ierosiniet, vai vīrietis nevēlas nedēļas nogalē atpūsties atsevišķi, ar saviem draugiem. Tu pati tikmēr vari satikties ar savām draudzenēm vai pavadīt vienkāršu, mierīgu vakaru mājās, vienatnē, ar vīna glāzi un našķiem. Tā būs lieliska atslodze jums abiem.

Katra pāra dzīvē iezogas problēmas intīmajā jomā. Dažkārt vienkārši laika trūkuma dēļ, darba apjoma dēļ un citu iemeslu dēļ trūkst intīmo attiecību. Ja vīrietis ir tas, kurš ilgstoši nevēlas intimitāti, tad ievies ko jaunu pati.

Dažkārt palīdz pat darba laikā nosūtīta pikanta ziņa savam vīrietim vai karsta fotogrāfija. Veltiet nedaudz laika kopīgu interešu vadīta – iegādājieties jaunu veļu, ko vakarā demonstrēt mīļotajam.

Rutīna ne tikai attiecībās…

Rutīna nav tikai attiecību bieds. Tā var iezagties jeb kura cilvēka ikdienā. Ja sieviete strādā no rīta līdz vakaram, apgādā sevi pati, viņai vairs neatliek laika priekš SEVIS. Kaut vai tie būtu vienkārši laisku vakari, kino skatīšanās, tikšanās ar draudzenēm – tam visam ir jāatrod laiks, lai neieslīgtu rutīnas skavās. Rutīna, kas netiek padzīta no mūsu ikdienas, var pamazām attīstīt depresiju un radīt nopietnas problēmas.

Tik tiešām, rutīna spēj pārvērsties par slimību. Kāpēc barot šo slimību, ja tā ir tik vienkārši novēršama. Atliek tikai atlicināt nedaudz laika. Laika sev, saviem mīļajiem, apkārtējiem. Izdariet ko tādu, ko iepriekš neesat plānojušas – aizejiet uz kino viena, kāpēc ne? Nopērciet vakarā picu un iedzeriet kādu kokteili. Dodieties uz koncertu vai kādā aizraujošā ceļojumā.

Tāpat arī attiecībās – ir jādara kaut kas lietas labā, lai attiecības būtu izdevušās. Nav jēgas vienam uz otra turēt ļaunu prātu, īgņoties, izsist zobus un tad gaidīt, kad attiecībās kaut kas mainīsies uz labo pusi. Esiet vērīgi, zobu implantu cenas būs liels robs jūsu budžetā. Zobu implantu cenas (cenas zobu implantiem apskatāmas šeit) liks jums padomāt, vai ir vērts kauties, strīdēties un padoties greizsirdībai.

Bet, ja nopietni, sievietes mīļās, negaidiet, kad vīrieši visu izdarīs jūsu vietā. Arī viņi strādā, gādā un ir pelnījuši jūsu atzinību.