Sievietes pucējas vīriešu, sevis vai citu sieviešu dēļ?

sieviete krāsojas
Lai gan sākumā šis virsrakstā uzdotais jautājums šķiet pavisam vienkāršs un viegli atbildams, kad par to padomā dziļāk, tad nemaz skaidrība vairs nav tik liela. Ja man būtu jāatbild, kāpēc es kā sieviete pucējos, tad jāsaka, ka iemesls būtu pa daļai no katra — sevis, vīriešu un arī citu sieviešu dēļ.

Cilvēkam ir dabiska vēlme patikt citiem, piesaistīt sev uzmanību. Un izskats jau ir efektīvs rīks. Tomēr viss nemaz nav tik virspusēji, jo pucēšanās jau nenozīmē tikai dārgākās drēbes, spoži juvelierizstrādājumi un citas ārišķības. Pucēties nozīmē arī rūpēties par sevi, kopt ķermeni, vienmēr būt tīram un sakoptam. Stils un košuma pakāpe jau ir gaumes jautājums, kas vairāk raksturo katras sievietes personību.

skaista kaklarota

Tas ir loģiski, ka sievietes domā par savu izskatu gan vīriešu, gan arī citu sieviešu dēļ, jo patiesībā jau šajā pasaulē visu laiku valda tāda kā konkurences situācija. Kurš ir veiksmīgāks? Kurš ir skaistāks? Kurš atrod labāku partneri? Un izskatam šajā pasaulē ir ļoti būtiska loma, lai gan patiesībā tas nav tik viennozīmīgi labi vērtējams, jo skaistuma standarti, kas valda, ir diezgan kroplīgi un nesakrīt ar to realitāti, kāda ir patiesībā, tāpēc cilvēki, it īpaši sievietes, izmisīgi tiecas pēc kāda iedomāta tēla. Sieviešu starpā ir arī konkurence vīriešu dēļ, jo jāatzīst, ka sakarīgi vīrieši ir mazumā, bet foršu sieviešu ir diezgan daudz. Tas visu laiku nedaudz ir karastāvoklis.

Pucēties sevis dēļ? Kā tas ir? Tā ir sevis mīlēšana un cienīšana. Neiziet no mājas ar nemazgātiem matiem, nenēsāt novalkātas drēbes, vienmēr būt ar sakoptiem nagiem un rokām, ik pa laikam uzvilkt gan augstpapēžu kurpes, gan elegantu kleitu. Runa nav tikai par greznumlietām un lukusu, bet gan elementāru cieņu pret sevi. Ne vienmēr ir vajadzīgi gredzeni, kaklarotas un citi juvelierizstrādājumi, lai būtu sapucējies.

Sievietei ir sevi jālutina. Spoguļattēlām jābūt tādam, kas viņu pašu apmierina. Ir jāpucējas pēc saviem ieskatiem un sajūtām, jo skaistums var izglābt pasauli. Skaistā pasaulē ir patīkamāk. Ir jauki apkārt redzēt cilvēkus, kuri piedomā un rūpējas par savu izskatu. Un tad vairs nav svarīgi, vai darām to sevis, kolēģes vai vīra dēļ. Galvenais ir rezultāts!