Kur vislabāk iegādāties auto rezerves daļas un piederumus?

auto-rezerves-daļasKad runa ir par automašīnas uzturēšanu, daudzi auto īpašnieki saķer galvu un negrib par to nemaz domāt, kur nu vēl runāt. Auto uzturēšanas izdevumi paliek aizvien lielāki, cenas aug pa stundām, šķiet, ne vien pa mēnešiem vai nedēļām. Daudzi auto īpašnieki sākuši meklēt alternatīvas – kā ietaupīt naudu, kur iegādāties lētākas riepas, rezerves daļas, auto piederumus.

Riepu noliktava

Automašīnai ir vairākas “pozīcijas”, kas tās uzturēšanā ir obligātas un nav apejamas. Tā ir tehniskā apskate un nodokļi, kas jāmaksā ik gadu, tā ir OCTA – šobrīd tik sāpīga tēma un tās ir arī auto riepas, kurām ir jābūt pietiekoši labā stāvoklī, lai ar auto pārvietotos.

Kad runājam par riepām, var mēģināt ietaupīt naudu dažādos veidos. Var iegādāties lietotas riepas no kāda, kas pārdod, teiksim, savas vecās. Ja nav vēlmes iegādāties lietotas riepas, tad iespējams nopirkt jaunas, veikalā, tikai, piemēram, Ķīnā ražotas – tās noteikti būs lētākas. Tomēr vislabākais variants ir riepu noliktava. Riepu noliktava būs īstā vieta, kur meklēt dažādas riepas, piemērotas ik vienam auto un ik viena autobraucēja maciņa izmēram. Riepu noliktava piedāvā plašu auto riepu izvēli.

Ja jāizvēlas – privāts tirgotājs vai riepu noliktava – apdomājiet kārtīgi, kas izdevīgāk!

Lietotas rezerves daļas

Ja vēlaties iegādāties kādu rezerves daļu savam auto, nebaidieties no privātiem pārdevējiem un tā saucamajiem “šrotiem”. Bieži vien auto īpašnieki ar laiku iedzīvojas dažādās liekās auto detaļās, pēcāk nomaina auto, bet detaļas paliek – pasekojiet vien līdzi sludinājumiem, apzvaniet tirgotājus – šādi iegādāsieties vajadzīgo detaļu vairākas reizes lētākā cenā kā veikalā. Svarīgi ir būt informētam, kādas ir veikalu cenas, lai nesanāk “iegrābties”.

Ebay lētie pirkumi

Ir tādas rezerves daļas, kuras iespējams pasūtīt tik populārajā Ebay. Un kāpēc ne? Tas, kas lēts, ne vienmēr ir sliktāks. Kā piemērus var minēt tādus sīkumus priekš auto kā emblēmas. Jauna emblēma jūsu mašīnai pie oficiāla pārdevēja maksās nesamērīgi dārgi ņemot vērā, ka tas ir plastmasas gabals… Ebay šo pašu emblēmu, ražotu Ķīnā, tādā pat kvalitātē kā oficiāli tirgotās, var iegādāties par pāris dolāriem! Kāpēc pārmaksāt?

Protams, ir jāprot atrast šādus piedāvājumus. Gadās arī Ebay atrast oficiālu tirgotāju piedāvātās detaļas par bargām summām plus sūtīšanas izmaksām.

Ja vien ir laiks rakņāties internetā, tad var atrast visu, kas nepieciešams jūsu auto. Atliek vien nedaudz veltīt laika un izdosies ietaupīt samērā lielas summas. It īpaši šāda naudas ietaupīšana liekas svarīga šobrīd, kad tik ļoti pieaudzis obligātā maksājuma – OCTA izcenojums.

Par to runājot – gaidīsim, kas notiks tālāk. Tieši šobrīd tiek vākti paraksti PRET OCTA cenu palielināšanu. Šoferi aktīvi balso un piedalās!