Elpu aizraujoša dāvana draudzenei

dāvanaSavu labāko draudzeni pazīstu kopš mums bija seši gadi. Tad sākām iet bērnudārzā laukos. Visu bērnību pavadījām kopā – skolas solā. Ak, nostaļģija. Cik daudz muļķību kopā esam sastrādājušas, cik daudz klačojušās… Un ne jau tikai skolas laikā, arī tagad darām to pašu, kad jau esam pieaugušas, ar ģimenēm, bērniem, vīriem un nopietniem darbiem. Sievietes paliek sievietes.

Viņai drīz dzimšanas diena. Un šoreiz man gribas draudzenei sagādāt īpašu pārsteigumu, ko prātam neaptveramu.

Ko dāvināt labākajai draudzenei?

Pirmais, kas man ienāca prātā – kas ekstrēms mums abām. Laižam uz Siguldu, uz jauno Zērgli. Kāpēc ne. Tā būs dāvana draudzenei, bet arī man tiks tas prieks izmēģināt.

Pēc brīža man prātā iešāvās vēl kolosālāka ideja. Dāvana draudzenei, kas nav uz mutes kritusi un ar kuru vienmēr var izklaidēties – striptīzs! Atliek tikai atrast, kur Rīgā ir vīriešu striptīzs.

Mani meklējumi nevainagojās panākumiem. Meklēju vēl citas idejas…

Draugi vienmēr saprot

Draugi nebūtu draugi, ja kārotu pēc dārgām dāvanām. Draugi saprot, kad tev nav naudas vai vienkārši aizmirstas pazvanīt dzimšanas dienā. Dažreiz gadās apsveikt draudzeni vēlu dzimšanas dienas vakarā vai tikai otrā dienā. Ko viņa? Rāj mani un sola atnest kilogramu biezpiena manas atmiņas uzlabošanai. Mēs nedusmojamies. Arī ja dusmojamies, tad ātri piedodam un aizmirstam. Dzīvē ne tas vien pārdzīvots un ne tas vien vēl stāv priekšā…

No sirds

Ja runājam par draugiem, viņiem kā vecākiem – dāvini kaut paša zīmētu kartiņu. Galvenais jau būt blakus, būt kopā un darīt to, ko draugiem pienākas – DRAUDZĒTIES.

Ko es beigu beigās izlēmu?

Nolēmu, ka svinēsim draudzenes dzimšanas dienu elpu aizraujoši, kā vienmēr – nezinot, ko darīsim pēc 5 minūtēm. Atliek tikai nopirkt vīnu un tad jau mūsu ceļi, kā sievietēm, būs neizdibināmi. Mēs varam laiskoties mājās un mierīgi pļāpāt, bet varam arī lēkt taksometrā un pēc pāris mirkļiem attapties uz deju grīdas.

Sargājiet savas draudzenes, viņas ir zelta vērtas!