“Vision Express” — zīmols, kuram uzticas

Vision Express ir zīmols, kuram var uzticēties briļļu izvēlē. Variet būt droši par visaugstāko kvalitāti.Zīmols “Vision Express” Latvijā ir zināms jau kopš 1991. gada. Šajā laikā tas ir izaudzis par vienu no atpazīstamākajiem, lielākajiem un uzticamākajiem optikas preču mazumtirgotājiem Latvijā. Tas ir vārds, kuram pircēji uzticas. Zīmols Latvijā darbojas ar franšīzes nosacījumiem, tas ir populārs Eiropā, it īpaši Lielbritānijā, kur vien jau ir 500 veikali.

Redzes pārbaudes pakalpojums

“Vision Express” salonos strādā pieredzējuši optometristi un oftalmologi, kas ātri un kvalitatīvi veiks redzes pārbaudi speciāli aprīkotā kabinetā. Tādā veidā klienti var ietaupīt savu laiku, jo nevajadzēs atsevišķi doties uz poliklīniku pie ārsta. Visu nepieciešamo varēs izdarīt turpat optikas salonā — veikt redzes pārbaudi un vajadzības gadījumā iegādāties piemērotākos redzes korekcijas līdzekļus.

Pieteikties vizītei pavisam ērti var arī mājaslapā — aizpildot pieteikuma formu un izvēloties sev ērtāko “Vision Express” salonu visā Latvijā.

Brilles un briļļu remonts

“Vision Express” piedāvā ļoti plašu optisko briļļu ietvaru klāstu. “Vision Express” produktu klāsts aptver pat 140 zīmolu kolekcijas, ko var iegādāties šajos optikas salonos. Piemērotākos briļļu ietvarus klientiem palīdz izvēlēties pieredzējuši un atsaucīgi konsultanti, kuri ņem vērā gan klienta gaumi, gan finansiālās iespējas, gan ārsta izsniegto recepti.

Pareizi izvēlēts briļļu ietvars ir lielisks aksesuārs un kopējā vizuālā tēla elements. Tāpēc ir vērts iepazīties ar plašo ietvaru klāstu un nebaidīties eksperimentēt, pielaikot un izvēlēties arī kādu drosmīgāku variantu.

“Vision Express” speciālisti piemeklēs arī atbilstošākās briļļu lēcas, vadoties pēc receptē sniegtajiem norādījumiem. Briļļu lēcas iespējams ātri izgatavot jau vienas stundas laikā, tāpēc klientam nebūs nepieciešams nākt uz salonu otrreiz, lai izņemtu jau gatavās brilles. Zīmols sadarbojas tikai ar pašiem labākajiem un uzticamākajiem briļļu lēcu ražotājiem pasaulē.

Kontaktlēcas

Klients arī var izvēlēties redzes korekciju veikt nevis ar brillēm, bet ar kontaktlēcām. Visos plašā klāstā pieejamas arī kontaktlēcas, ar kurām sekmīgi varēs koriģēt dažādas redzes problēmas. Kontaktlēcu priekšrocība ir to ērtums un nemanāmība, tās ir īpaši piemērotas aktīvam un sportiskam dzīvesveidam. Tāpēc tās kļūst arvien populārākas. “Vision Express” konsultanti pēc ārsta izsniegtās receptes palīdz klientam izvēlēties piemērotākās kontaktlēcas. Iespējams iegādāties kontaktlēcas dažādiem lietošanas režīmiem, kā arī lēcas, kas maina vai paspilgtina dabisko acu krāsu.

Kontaktlēcas var ērti iegādāties gan uz vietas salonos, gan pasūtīt ar interneta starpniecību un saņemt ar piegādi sev ērtākajā veidā.

Aksesuāri un saulesbrilles

Katrā salonā klienti var iegādāties arī visus briļļu un lēcu lietošanai nepieciešamos aksesuārus — briļļu maciņus, tīrīšanas lupatiņas, lēcu konteinerus, tīrīšanas šķīdumu un citas vajadzīgas lietas, kas nepieciešamas, lai pareizi un ērti lietotu gan brilles, gan lēcas.

Protams, ka visos “Vision Express” salonos var iegādāties arī kvalitatīvas saulesbrilles ļoti plašā izvēlē. Saulesbrilles nav tikai moderns aksesuārs, ko pieskaņot savam vizuālājam tēlam, tas ir neizstājams acu aizsarglīdzeklis no saules. Jāatceras, ka jāizvēlas kvalitatīvas saulesbrilles ar 100% UV aizsardzību, tās pasargā acis no saules ietekmes, kā arī pasargā ādu ap acīm. Saulesbrilles ir neaizstājamas tiem, kuri sēž pie auto stūres, jo mazina apžilbšanu un palīdz iegūt skaidrāku attēlu. Autovadītājiem iesaka izvēlēties polarizētās saulesbrilles.

Lai zinātu, ka saulesbrilles ir kvalitatīvas un tiešām sniegs vajadzīgo aizsardzību no saules stariem, tās visdrošāk iegādāties uzticamā optikas salonā. “Vision Express” ir viens no šādiem salonu tīkliem, kas vienmēr garantēs, ka visas iegādātās saulesbrilles būs kvalitatīvas un izturīgas.