“Ripo-Baltic” – drošai un mūsdienīgai mājai un tās teritorijai

white-and-red-wooden-house-with-fence-1029599

Ripo-Baltic ir ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi nozarē, ražojot augstas kvalitātes preces mājai un tās teritorijas labiekārtošanai. Nesen produktu klāts ir paplašinājies, klientiem tiek piedāvāti ne tikai dažāda veida vārti un žalūzijas, bet arī augstvērtīgi materiāli būvniecībai. Uzņēmums ir iekarojis klientu uzticību ne tikai Latvijā un pārējās Baltijas valstīs, bet arī Skandināvijā. Viens no uzņēmuma mērķiem ir iekarot visu Eiropas tirgu un panākt, ka viņu produkcija ir katrā mājā.

Vārti un vārtu automātika – “Ripo-Baltic” pamatprodukts

“Ripo-Baltic” savu darbību sācis ar vārtu ražošanu, kas ir uzņēmuma pamatprodukts, viens no klientu pieprasītākajiem. Tiek piedāvāti dažāda veida veramie un bīdāmie teritoriju vārti, garāžu un industriālie vārti, arī teritoriju barjeras. Augstas kvalitātes produkti, ar kuriem aprīkot īpašuma ārējo teritoriju, lai tā būtu funkcionāla, droša un estētiska. Vārti nodrošina arī privātumu, kas ir būtisks elements ikvienā īpašumā.

Visi ražotie vārti var tikt aprīkoti ar vārtu automātiku, kas tiek iegādāta no uzticamiem un vadošajiem ražotājiem Itālijā un Vācijā. Vārtu automātika ir ļoti būtisks elements mūsdienīgiem un maksimāli drošiem vārtiem ikvienā objektā. Tie arī ir ērti kontrolējami ar attālinātu vadību. Arī vārtu apdarē iespējams pielāgoties klienta vēlmēm, jo skaidrs, ka vārtiem jābūt pielāgotiem īpašuma kopējai arhitektūrai.

Vairāk par “Ripo-Baltic” ražotājiem vārtiem un citiem piedāvātajiem produktiem varat uzzināt: https://ripo-baltic.com/

Žalūzijas, insektu sieti un ruļļu slēģi

Vēl uzņēmums ražot kvalitatīvus produktus īpašuma iekārtošanai un aprīkošanai – ārējās žalūzijas, insektu sietus un ruļļu slēģus. Tie visi kalpo, lai radītu konfortablu vidi, kurā var gan efektīvi strādāt, gan atpūsties, gan gulēt. Piemēram, ārējās žalūzijas efektīvi pasargā telpas no saules gaismas, uzkaršanas un arī siltuma zudumiem ziemā. Ārējās žalūzijas ir ļoti laba izvēle gan privātmājai, gan biroju ēkai, kur, piemēram, vasarā saules dēļ var būt ļoti apgrūtinoši strādāt. Tāpat žalūzijas ir ļoti nozīmīgas, lai nodrošinātu vēlamo privātumu. Bet insektu sieti būs labs risinājums, lai vasaras sezonā pasargātu telpas no nevēlamiem ciemiņiem insektu izskatā, bet saglabātu iespēju vēdināt telpas.

Jumtu logi un jumtu segumi

“Ripo-Baltic” arī sācis saviem klientiem piedāvāt kvalitatīvos Kanādas ražotāja IKO bitumena šindeļus un citus papildmateriālus, kas nepieciešami kvalitatīvai jumta seguma uzklāšanai. Jumts ir viena no katras ēka svarīgākajām daļām, tāpēc ir būtiski izvēlēties pašus labākos un uzticamākos materiālus. Tāpat produktu klāstā ir arī uzticamie VELUX jumta logi un lūkas. Tie ir ne tikai tehniski, bet arī vizuāli pirmšķirīgi, jo atbilst dāņu prasībām attiecībā uz produktu kvalitāti un izsmalcinātajam skandināvu dizainam.

Apdares flīzes ārdarbiem un iekšdarbiem

“Ripo-Baltic” piedāvā arī slavenā ražotāja STEGU ķiegeļflīzes gan ārdarbiem, gan iekšdarbiem. Šie materiāli iztur mitruma, aukstuma un saules iedarbību, nemainot savu izskatu un krāsu daudzu gadu garumā. Pieejams plašs dizainu, krāsu, formu, stilu un izmēru klāsts. Šīs ķiegeļflīzes iederēsies gan modernā mājoklī, gan veclaicīga izskata ēkā.

Individuāla pieeja katram klientam

Uzņēmuma galvenās vērtības ir profesionalitāte, stabilitāte, uzticamība un kvalitāte. Tāpat katrs klients saņem individuālu pieeju, lai atrastu klienta vajadzībām piemērotāko produktu. Vārti un arī citi produkti tiek projektēti pēc individuāla pasūtījuma atbilstoši klienta vajadzībām un katra objekta specifikai. Uzņēmuma meistari arī var parūpēties par vārtu uzstādīšanu, ja tas ir nepieciešams.