Bezmaksas Piegāde.SD4841P SD4841P67K65 jaunu oriģinālo barošanas slēdzis čipu DIP-8

Novērtējums 

Jauns produkts

Pieejams

1000 vienības:

€2.12

Par Kuģniecības:

Normālos apstākļos pēcpusdienā 16:30 Fotografēja pirms preces mēs nekavējoties organizēt dienas jautājums, ja no sastāvs vai citi īpaši apstākļi, Mums būs pirmo reizi, lai sazinātos ar jums. 16:30 pēc Pasūtījuma Atkarībā no diennakts laika.

Express pick-up time ir parasti ap 18:00 , (Visi piegādes dienas tikai Express group Rakstīt, maza vieta nekādā veidā. )par SF īpaši steidzama lieta, ko mēs varam sniegt tikai ap 6:00 , Piemēram, nevar gaidīt, lūdzu, nav atrast citu māju, Mums nav jāveic steidzami! ! !

Piezīme: Visas express parasti Skenēšanas ievades kavējumiem, kas radušies vietu un attālumu, Parasti tajā pašā dienā tiks parādīts Rakstīt 5-6 punkti 9-10 punktiem, lūdzu, nepārprotiet 9-10 pulksten matu gabalus.

◆ Elektronisko komponentu Pakalpojumu: neliels veikals pārdod dažas elektroniskās komponentes nav atbildīgs par apkopes vai atkļūdošanas rezultātu pircējiem.Pircēji, kas nav elektroierīces, lai salabo, vai, ja jūsu DIY panākumus kā kvalitātes standarts, kas, lūdzu, ņemiet vērā, ka pircēja, pircējs uzņemas visus kuģniecības un atpakaļ, veidojot atgriešanās. (Atgriešanās kuģniecības pircēju nav vienisprātis ar citiem draugiem varat atrast jaunas mājas iegādi, mēs arī ļoti negribīgi, lai piliens ......)

Pēc ◆ express piegādi, lūdzu, izpakošana inspekcija atkārtoti parakstīt.Tāpēc, ka dažās jomās kurjeru saņemšanas nevar ne izpakošana, bet arī pirmā zīme, bet, ja kurjeru virsmas izpakošana saņemšanas, kad trūkst kaitējumu, lūdzu, nekavējoties noraidīja un ļaujiet kurjeru parakstīšanas brīdī apraksts, saskaņā ar express rīkojumus nekavējoties tālrunis sūtītājs sazināties ar īpašnieku, īpašnieka, lai risinātu, kad parakstīt, jo preces lossless trūkst, pēc atbildība tiks atbalstītas arī pircēji (ja parakstīja draugi, draugi var pasūtīt).

Lūdzu, lai jūsu tīmekļa vietni, lai iegādātos apdrošināšanas, Lūdzu, nopirkt 0.5 juaņa kravu Apdrošināšana!Pērkot preces, lūdzu, iegādājieties atpakaļ nosūtīšanas apdrošināšanas.

Kopš atgriešanās kravu ģenerē visas apdrošināšanas kompānijas sedz!

Šī atgriešanās kuģniecības apdrošināšanu tikai 0.5 juaņa -0.8 juaņa !Tāpēc pircēji draugiem, lai aktīvi nopirkt!

Tagi: CHIP, sd4842p, sd4842, ic uln2004, bio chip, ob2358ap, ķēdes integr, sth21, pn8136, tps40057
Aizsargātu Funkcija 0
Modeļa Numurs 0
Teorija 0
Barošanas Avots AC
Spriegums 0
Izmantošana Vispārējais Mērķis

Uzrakstīt recenziju

Bezmaksas Piegāde.SD4841P SD4841P67K65 jaunu oriģinālo barošanas slēdzis čipu DIP-8

Bezmaksas Piegāde.SD4841P SD4841P67K65 jaunu oriģinālo barošanas slēdzis čipu DIP-8

Saistītie Produkti